Mountain Goat Mountain

İlerlemeli Platform Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 85.8 MB
  • Version 1.2.39
  • Dil İngilizce
  • Firma Zynga Inc.
Kontrolünüze verilen sevimli bir dağ keçisinin mümkün olduğu kadar yükseğe tırmanmasını sağlayacağınız keyifli bir ilerlemeli platform oyunudur.

Kontrolünüze verilen sevimli bir dağ keçisinin mümkün olduğu kadar yükseğe tırmanmasını sağlayacağınız keyifli bir ilerlemeli platform oyunudur.

Oynamaktan keyif alacağınız oyunda temel amacınız, sevimli dağ keçisini dağın zirvesine doğru taşımak olacaktır. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak. Zira sevimli keçisinin tırmanmasına yardım ederken bir yandan da dağdan yuvarlanan kayalardan, kayan toprak zeminlerden ve yuvarlanan odun parçalarından da korumanız gerekiyor. Ayrıca yolculuk boyunca keçinizin karnını tok tutmalısınız.

Bunun yanı sıra tırmanma esnasında keçimize yardımcı olacak olan çeşitli araçlarda bulunuyor. Bu araçlardan faydalanarak keçinin daha yükseğe zıplamasını sağlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda oldukça kaliteli grafiklere yer verilmiş. Belirli yüksekliklerde bayraklarla işaretlenen parkurda nerede olduğunuzu kolayca takip edebileceksiniz. Ancak keçimizin üzerine kaya düştüğünde veya yuvarlanarak öldüğünde bir hazine sandığı açılıyor ve altın kazanma fırsatına sahip oluyorsunuz. Sandık bir kez açıldıktan sonra bir sonraki sandık için 5 dakika veya 1 saat beklemeniz gerekiyor.

Mountain Goat Mountain özelleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor. Bu sayede sevimli keçiyi özelleştirerek Sanal gerçeklik keçisi, dubstep keçisi, Şerif Dusty keçisi, kızılötesi keçisi ve yağmur keçisi gibi pek çok karaktere dönüştürebiliyorsunuz.

Keyifle oynayacağınızı düşündüğüm Mountain Goat Mountain oyununu mutlaka denemelisiniz.

Mountain Goat Mountain indir
DİĞER SÜRÜMLER